Нове відео! Пан Пупец' - Дабудай
Додано: 04.09.2014

Пан Пупец’ запрошує усіх до перегляду нового відео кліпу на пісню Дабудай! Репости вітаються!

Трохи про відео: Головним героєм кліпу є Птах, який приносить людям щастя та натхнення. Маску птаха власноруч зробив художник Кіріл Кіріллов, який ілюстрував останній альбом Пан Пупец’ і який виконав власне свою роль художника у відео.

Трохи про процес: Від моменту виникнення ідеї, на основу якої поклали весь сценарій кліпу, пройшло майже півроку. Автором основи сюжету є друг музикантів Юра Басараб, дизайнер який допомагав у розробці дизайну офіційного сайту групи. Режисерами кліпу виступили фактично самі учасники гурту Станіслав Боднарук та Олег Мороз, а відповідальність за технічну частину створення відео взяло на себе творче об’єднання Salut Studio (Роман Печижак та Лєна Кулик). Зйомки тривали дві доби на шести різних локаціях у найспекотніші дні цього літа, а монтаж відео – тиждень.

Про команду: Акторами відео кліпу стали івано-франківці, друзі музикантів: Олег Севастьянов (Vertical Limit), Таня Німчук, Кіріл Кіріллов, Костя Шмалько, дівчата Star Face Family, а також батько одного з учасників групи Пан Пупец’. Стиль на знімальному майданчику забезпечував художник-дизайнер Григорій Лаврук. Протягом зйомки відео з акторами працювала хореограф ансамблю естрадно-спортивного танцю «Медитація» Емма Озимінська.

Гурт Пан Пупец’ дякує за допомогу усім, хто брав участь у зйомці, а також міській клінічній лікарні та особисто Вовчуку Володимиру Миколайовичу, STAR FACE FAMILY, дизайн-студії DNES та рідному місту.

Гарного усім перегляду, до зустрічі на виступах Пан Пупец’.