ПАН ПУПЕЦ` - Не Вмирай Молодий (New Single/Requiem)
Додано: 17.04.2017

Настав час зібратися гуртом щоб прослухати і поговорити біля нового твору тих, чиїми піснями та звуками надихалося не одне покоління а ,вірніше, десь два.

Усі 13 років вони намагалися нести віру і любов у наші з вами серця. Йдучи з богом у серці, наче апостоли по грішній землі...

далі


Дримба!
Додано: 28.11.2016

Що ви знаєте про Карпати? Ну, крім того, що це совєцький мопед, а ще гори десь на заході України і десь біля Яремче.

Що ви знаєте про гуцулів? Ну, крім того, що це такі люди, які живуть у Карпатах, які десь на заході України, десь біля Яремче.

далі


Презентація нової пісні!
Додано: 25.11.2016

28-го листопада ми презентуємо нашу нову пісню "Дримба". А поки, зважаючи на ситуцію з українськими інтернет ресурсами та статками слухача вітчизняного музичного продукту, ми відкрили у вільний доступ повну дискографію групи на онлайн-платформі www.soundcloud.com/panpupecband

далі


Нові сингли від Пан Пупец' вже скоро!
Додано: 30.10.2015

Поспішаємо повідомити вас, що ми розпочали запис нових пісень! Як завжди, не зраджуємо улюбленій студії звукозапису Frost Magnetic Records та нікого окрім учасників Пан Пупец' не залучаємо до створення наших пісень...

далі


ГОРРРИ! ПЕРЕСПІВ ПЕРКАЛАБИ
Додано: 02.12.2014

Пан пупец' записали одну з найвідоміших перкалабських пісень - "Горрри!" . пісня буде виданна у ювілейному триб'юті «tribute to gutzul sound system» разом із іншими переспівами у виконані дах дотерс, карпа, зе вйо, даха браха та ін...

далі


ТУР ДЕ РОК ВІД ПАН ПУПЕЦ’
Додано: 15.10.2014

15 жовтня гурт Пан Пупец’ вирушив у всеукраїнський клубний «Тур Де Рок» на підтримку нового альбому «Дабудай». Сольні концерти пройдуть у відомих клубах 16-ти міст України. Стартує «Тур Де Рок» в Дніпропетровську, а фінішує в Тернополі.

далі


Нове відео! Пан Пупец' - Дабудай
Додано: 04.09.2014

Пан Пупец’ запрошує усіх до перегляду нового відео кліпу на пісню Дабудай!

далі


Пан Пупец' - Дабудай (Teaser)
Додано: 26.08.2014

Офіційне відео Дабудай ми презентуємо 4 вересня на нашому сайті panpupec.com.ua, на нашому каналі youtube.com/panpupecband та в соцмережах.

далі


Петро Буяк присвятив гурту “Пан Пупец” серію робіт. ФОТО
Додано: 26.08.2014

Відомий творчий провокатор з Івано-Франківська Петро Буяк створив серію робіт, присвячених гурту "Пан Пупец".
— Шо ми знаємо про музичний гурт “Пан Пупец”. Та знаємо, шо пацани з Франківська, шо грают чотку музику. Шо лабають, десь катаютси. І всьо? Нє, чуваки, так не піде. Є тєми, які ви точно не знаєте. І ці тєми є пріключєнія в дорозі поміж концертними виступами, — заохочує і запрошує у світ гурту творчий провокатор Петро Буяк.
Довідка. Пан Пупец — український музичний гурт з Івано-Франківська, створений в 2004 році, основним напрямом в стилі є панк-фанк-рок. Але сам гурт називає свій музичний напрям «КурваМама Style (вільний та необмежений)».
Нещодавно митець презентував в Івано-Франківську останню виставку у віконницях “Молочного кафе”.

далі


Пан Пупец’: відзняли матеріал для відео на пісню Дабудай
Додано: 18.08.2014

Від моменту виникнення ідеї, на основу якої поклали весь сценарій кліпу, пройшло майже півроку.
Зйомки тривали дві доби на шести різних локаціях у найспекотніші дні цього літа.
Розкривати усі карти стосовно сюжету ми зараз не будемо – збережемо інтригу.
Зовсім скоро ви побачите наше творіння!

далі